top of page

SIUNTIMAS IR GRĄŽINIMAS

SIUNTIMO IR PRISTATYMO SĄLYGOS

Internetinėje parduotuvėje www.silkuose.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti Jums patogiausią prekių pristatymo būdą: siuntimą paštomatu, kurjeriu ar paštu.

Prekių pristatymo kaina visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje priklauso nuo Jūsų perkamų prekių svorio ir vertės. Ši kaina yra pateikiama, atliekant užsakymą. Prekės pristatomos nurodytu adresu arba į kitą pirkėjo nurodytą vietą.

Prekių pristatymas užtrunka nuo 2 iki 3 darbo dienų nuo Jūsų apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į MB „Emere“ sąskaitą.

 Prekės pirkėjui yra pristatomos naudojantis kompanijų "DPD", “Venipak”, “LP express”, Omniva greitųjų pasiuntinių pašto paslauga, arba per bet kurį kitą, mūsų įgaliotą, pristatymo kurjerį. Priimdamas prekes, pirkėjas privalo patikrinti siuntos komplektaciją ir pristatytų prekių būklę. Priėmus prekes ir pasirašius siuntos pristatymo dokumentus be pastabų, laikoma, kad pakuotėje esantys daiktai yra tvarkingi, siunta pristatyta tvarkingai ir nei viena santykio šalis pretenzijų dėl siuntoje esančių prekių neturi.  Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

1. prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;

2. prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Pristatymo metu pirkėjas privalo pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Jeigu atsiimantis prekes asmuo neatitinka mūsų turimų duomenų apie užsakovą, arba jeigu išaiškėja, kad registracijos svetainėje metu buvo pateikti melagingi ir neatitinkantys tikrovės duomenys, arba atsiimantis prekes asmuo dar nėra sulaukęs 16 metu amžiaus ir pristatymo metu nėra įgijęs teisinio veiksnumo, mes turime teisę atsisakyti pristatyti prekes užsakovui be jokių teisinių pasekmių. Mes neatsakome už duomenų įvedimo metu padarytas klaidas ar netikslumus, todėl rekomenduojame itin kruopščiai užpildyti ir pakartotinai patikrinti savo registracijos duomenis ir prekių pristatymo adresą.

UŽSAKYTŲ PREKIŲ PRISTATYMO VĖLAVIMAS:

Mes darome viską kas yra įmanoma, siekdami užtikrinti, savalaikį užsakytos ir apmokėtos prekės pristatymą. Tačiau pristatymo vėlavimo atvejai gali pasitaikyti ir dėl nuo mūsų nepriklausančių ar dėl nenumatytų aplinkybių. Nei MB “Emere”, nei mūsų nominuotas siuntėjas arba vežėjas negali visiškai pilnai užtikrinti to, kad pirkinys pasieks Jus būtent per iš anksto numatytą pristatymo laikotarpį. Taip pat mes neprisiimame atsakomybės už jokias pasekmes, kurias gali sukelti prekės pristatymas vėliau negu mūsų puslapyje nurodytas standartinis pristatymo laikotarpis. Visa nuostolių ar žalos rizika dėl prekių pristatymo datos ir laiko prisiima pirkėjas.

GRĄŽINIMO/KEITIMO SĄLYGOS

Kartu su užsakytomis prekėmis Pirkėjas gauna PVM sąskaitą faktūrą, kurią išrašo MB "Emere" (įm.kodas: 306272661; PVM mokėtojo kodas: LT100015795218 ir prekės grąžinimo/keitimo prašymas. Taip pat šį prašymą galite parsisiųsti paspaudę čia -> grąžinimo/keitimo prašymas. Jei www.silkuose.lt elektroninėje parduotuvėje pirkta prekė Pirkėjui netiko, užpildytą prekės grąžinimo/keitimo prašymą, nuskenavus ar nufotografavus Pirkėjas turi atsiųsti Pardavėjui el. paštu info.emere@gmail.com. Grąžinti ar pakeisti netikusias prekes Pirkėjas gali per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos. Prekės grąžinimo/keitimo priežasties nurodyti nebūtina. 

 

Prekes, pirktas www.silkuose.lt elektroninėje parduotuvėje, per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos Pirkėjas gali grąžinti ar pakeisti:

  • jei prekės nebuvo dėvėtos, kitaip pažeistos, prekės yra nesugadintos ir nepraradusios savo prekinės išvaizdos bei vertės.

  • tik originalioje gamintojo pakuotėje su visomis prisegtomis ir nesugadintomis etiketėmis.

Pirkėjas gali grąžinti prekes:​

  • išsiųsti naudojantis kurjerio paslaugomis ar paštu.

Prekių grąžinimo išlaidas padengia Pirkėjas. Kartu su grąžinamomis prekėmis Pirkėjas turi pateikti PVM sąskaitą faktūrą ir užpildytą prekės grąžinimo/keitimo prašymą.

Vykdant prekių keitimą prekes Pardavėjas siunčia Pirkėjui nemokamai vieną kartą.

 

Jei grąžintos prekės atitinka šiuos reikalavimus - Pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekes arba grąžinti už jas Pirkėjo sumokėtus pinigus. Keičiamų prekių vertė negali viršyti Pirkėjo sumokėtos pradinės sumos, o keičiamos prekės turi būti pasirenkamos iš tuo metu parduodamų www.silkuose.lt.lt elektroninėje parduotuvėje. Už prekių pristatymą pinigai nėra grąžinami. 

bottom of page