top of page
Ieškoti

VARGINA NEMALONŪS KVAPAI JŪSŲ RANKINĖJE AR SPORTO KREPŠYJE? KAIP TO IŠVENGTI?

Rankinės ar sporto krepšio kvapas priklauso nuo to, ką Jūs juose nešiojatės bei iš kokios medžiagos jie pagaminti. Štai keletas bendrų patarimų:

  • Ištuštinkite rankinę. Reguliariai išimkite visus daiktus iš savo rankinės ar sporto krepšio ir išvalykite juos. Laikant maisto produktus, drabužius arba drėgnesnę avalynę susikaupia įvairūs nemalonūs kvapai.

  • Valymas. Jei rankinė ar krepšys pagaminti iš odos, šilko arba tekstilės, valykite pagal gamintojo nurodymus, kad gaminiai išliktų gražūs bei ilgiau tarnautų.

  • Dezinfekcija. Jeigu Jūsų rankinėje ar krepšyje buvo daiktų, kurių kvapas gali “įsigerti” (pvz., maisto produktai, šiukšlės), svarbu rankinę bei krepšį dezinfekuoti. Naudokite dezinfekavimo priemones, kurios ne tik pašalins kvapus, bet ir sunaikins bakterijas ir virusus.

  • Vėdinimas. Reguliariai vėdinkite savo rankines bei krepšius. Tai padės neįsisenėti blogiems kvapams.

  • Kvapus absorbuojančios medžiagos. Į rankinę ar sporto krepšį naudinga dėti kvapus absorbuojančias medžiagas, tokias kaip specialūs kvepiantys paketėliai rankinėms ar krepšiams. Jie padės išlaikyti gaivų kvapą.

  • Higienos laikymasis. Užtikrinkite, kad daiktai, kuriuos nešatės rankinėje, būtų švarūs ir sausi. Venkite likusių maisto trupinių arba kitų potencialių kvapų šaltinių.

Įvairių kvepiančių paketėlių Jūsų rankinėms bei sporto krepšiams pasirinkimas laukia https://www.silkuose.lt/kvapai-namams

8 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

コメント


bottom of page