top of page
Ieškoti

KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI RENKANTIS APATINES KELNAITES?

Yra keletas dalykų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį renkantis moteriškas apatines kelnaites:

Medžiaga. Yra įvairių medžiagų, iš kurių gaminamos apatinės kelnaitės:

 • Medvilnė: tai natūrali ir dažniausiai naudojama medžiaga apatinėms kelnaitėms. Ji yra minkšta, lengvai absorbuoja drėgmę ir laidi orui, todėl suteikia komforto jausmą. Medvilnės kelnaitės tinkamiausias pasirinkimas kasdieniam naudojimui.

 • Nėriniuotas audinys: daugeliui moterų patinka nėriniuotos kelnaitės dėl jų išskirtinio dizaino ir prabangios išvaizdos. Nėriniuotas audinys gali būti pagamintas iš sintetinių arba natūralių pluoštų, tokių kaip šilkas arba medvilnė. Tokios kelnaitės labiau skirtos ypatingoms progoms.

 • Elastanas (spandex): dažnai naudojamas kaip papildoma medžiaga kartu su kitomis. Elastanas padidina kelnaičių elastingumą ir patogumą. Tai leidžia kelnaitėms geriau prisitaikyti prie jūsų figūros ir užtikrina geresnį prigludimą.

Dydis. Svarbu žinoti savo dydį, kad apatinių kelnaičių pasirinkimas būtų tinkamas. Daugelis gamintojų teikia dydžių lenteles, kurios padeda nustatyti tinkamą dydį, remiantis jūsų juosmens apimtimi ar kitais matavimais. Dydžių lenteles bei skaičiuokles galite rasti internete ir taip pat mūsų puslapyje www.silkuose.lt

Kokybė. Svarbu rinktis aukštos kokybės apatines kelnaites, kurios tarnaus ilgesnį laiką. Čia yra keletas aspektų, į kuriuos galite atkreipti dėmesį:

 • Siuvimo kokybė: patikrinkite siūlių tvirtumą ir vientisumą. Jei pastebite jų trapumą arba nelygias siūles, tai kelnaitės gali greičiau prarasti savo formą bei suplyšti.

 • Apatinių kelnaičių juostelės: įsitikinkite, kad elastingos juostelės yra pakankamai tvirtos ir lanksčios. Per daug įtempta juostelė gali sukelti diskomfortą, o per silpna gali greitai susidėvėti.

 • Kelnaičių su aukštesniu liemeniu medžiaga: jei norite kelnaičių su aukštesniu liemeniu, įsitikinkite, kad naudojama medžiaga yra pakankamai patvari ir lengvai ištempiama.

 • Komfortas: labai svarbu, kad apatinės kelnaitės būtų patogios. Būtinai atkreipkite dėmesį į juosmens elastingumą ir bendrą kelnaičių struktūrą, kad būtų patogu su jomis visą dieną.

Stilius. Yra įvairių kelnaičių stilių, nuo klasikinių iki braziliško ar figi tipo kelnaičių, hipsterių, bokserio stiliaus, stringų, bikinio ar šortų formos kelnaites.

 • Apdaila ir detalės: kelnaitės gali turėti įvairių apdailos elementų ir detalių, tokių kaip juostelės, krašteliai ar juostelės. Rinkitės dizainą tokį, kuris atitiks jūsų stilių ir nuotaiką.

 • Pasirinkimas priklauso nuo individualių pageidavimų ir patogumo. Beje, svarbu atkreipti dėmesį, kur jas dėvėsite. Vienoks pasirinkimas gali būti kasdienai ir visai kitas sporto salėje.

Priežiūra. Teisinga apatinių kelnaičių priežiūra gali padėti išlaikyti jų ilgaamžiškumą. Paprastai gamintojai pateikia rekomendacijas dėl jų priežiūros etikečių arba produktų aprašymuose. Tačiau štai keletas bendrų patarimų:

 • Laikykitės nurodymų dėl skalbimo temperatūros ir skalbimo priemonių, pateiktų ant etikečių.

 • Kai kurios medžiagos reikalauja ypatingos priežiūros, todėl kelnaites geriausia skalbti rankomis arba naudojant tausojančią audinį skalbimo mašinos programą. Vengti trinties su aštriais daiktais, neskalbti ilgais skalbimo režimais aukštoje temperatūroje.

 • Nerekomenduojama džiovinti kelnaičių džiovyklėje. Geriausia jas pakabinti ir leisti natūraliai išdžiūti.

 • Taip pat svarbu reguliariai tikrinti kelnaites, kad būtų galima pastebėti bet kokius siūlių plyšimus arba medžiagos silpnumus ir juos laiku sutvarkyti.

Atsižvelgdami į šiuos patarimus, galite pasirinkti kelnaites, atitinkančias jūsų poreikius bei lūkesčius. Svarbiausia yra pasirinkti kelnaites, kurios jums patinka ir su kuriomis jaučiatės gerai.

11 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page