top of page
Ieškoti

CHALATŲ ĮVAIROVĖ, O KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ?

Minkštas frotinis chalatas, lengvas mikropluošto (mikrofibros) chalatas ar išskirtinio audinio waffle chalatas? Kaip išsirinkti? Visi jie yra skirtingi pagal medžiagos rūšį, tekstūrą ir naudojimo savybes. Štai šiek tiek informacijos apie kiekvieno tipo chalatus, jų skirtumus ir pranašumus:


 1. Frotinis chalatas:

  • Medžiaga: frotė (dažniausiai iš 100% medvilnės)

  • Tekstūra: minkšta, puri, su aukšta drenažo geba.

  • Savybės: minkšti frotiniai chalatai yra labai populiarus pasirinkimas po dušo ar vonios, nes jie gerai sugeria drėgmę. Jų puri tekstūra suteikia jaukumo ir komforto jausmą. Be to, frotiniai chalatai yra patogūs ir puikiai šildo.

 2. Mikrofibros chalatas:

  • Medžiaga: mikropluoštas (dažniausiai iš poliesterio arba poliamido)

  • Tekstūra: minkšta, glotni, lengva.

  • Savybės: mikrofibros chalatai yra labai lengvi, kompaktiški ir greitai džiūsta. Jų medžiaga yra labai minkšta, glotni ir švelni. Mikrofibra puikiai sugeria drėgmę, todėl jie yra geras pasirinkimas po dušo arba saunoje. Šie chalatai taip pat puikiai tinka kelionėse arba sporto salėje.

 3. Waffle chalatas:

  • Medžiaga: waffle audinys (dažniausiai iš medvilnės arba poliesterio)

  • Tekstūra: grūdėta, išskirtinio reljefo audinio raštas.

  • Savybės: waffle chalatai turi charakteringą grūdėtą tekstūrą ir audinio formos raštą su žaviais kvadratukais. Šie chalatai yra lengvi ir gerai džiūsta. Waffle audinys puikiai kvėpuoja ir neleidžia perkaisti, todėl jie gali būti patogus pasirinkimas karštesnėse sąlygose arba vasaros metu. Be to, waffle chalatai yra stilingi ir madingi.

Skirtumai ir pranašumai priklauso nuo asmeninių pageidavimų ir vartojimo situacijos. Frotiniai chalatai yra geri, jei norite daugiau šilumos ir greito išdžiūvimo. Mikrofibros chalatai yra lengvi ir puikiai sugeria drėgmę, todėl jie gali būti tinkami sporto veiklai arba kelionėms. Waffle chalatai puikiai kvėpuoja ir yra stilingi, taigi jie gali būti geras pasirinkimas karštesnėms sąlygoms arba siekiant ypatingo dizaino. Norint pasirinkti tinkamiausią chalatą yra svarbu apsvarstyti savo asmeninius poreikius, norus bei įvertinti aplinkybes, kuriomis dėvėsite šį drabužį.

Beje, pas mus lengvai rasite kas puikiausiai Jums tinks - tai aukštos kokybės įvairių chalatų už patrauklią kainą.7 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page